Obserwatorzy

poniedziałek, 10 lutego 2014

              
                 Co sądzicie o tych spodniach? Według mnie świetnie pasują do naszej obecnej pory roku- zimy.




                                               
                                                                                                                      /Magg *.*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz