Jak je zrobić? To bardzo proste. Oto krok po kroku:
1. Malujemy paznokcie białym lakierem i czekamy aż zupełnie wyschną.
2.Następnie wycinamy małe kawałki gazety oraz przygotowujemy mały kieliszek, do którego wlewamy zmywacz do paznokci lub perfum.
3. Następnie zamaczamy kawałek gazety w kieliszku inakładamy na paznokieć, delikatnie przyciskamy i skraplamy odrobinę zmywaczem lub perfumem.
4. Po około 10 sekundach zdejmujemy kawałek gazety z paznokcia. w ten sposób postępujemy z każdym następnym paznokciem.
5. Na koniec malujemy paznokieć bezbarwnym lakierem dla lepszej długotrwałości.
I jak podoba się pomysł? /Magg *.*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz